Náš svět má pár výhod.
Například každý v něm je originál.

A právě to náš tým dělá jedinečným. Poznejte ho.

David Kuba

Kreativní šéf

CEO | Pokud existuje rekord v manažerské disciplíně známé jako multitasking, pak je jeho držitelem určitě právě David. Za jediný den dokáže být vizionářem pro všechny klienty, přátelským lodivodem celému týmu a nakonec i sekretářkou sám sobě.

about Gooder

Tomáš Kuba

Influencer a Guru

Influencer | Ačkoliv už u nás Tom nepracuje, jeho názory, myšlenky a pohled na svět je stále součástí naší firemní rodiny a identity. Stačí vytočit správné číslo a máme k dispozici velkou studnici znalostí z programování, designu či managementu.

about Tom

Ondra Machart

Dvě pravé hemisféry v jednom

UX & UI Designer | Design a logiku si za posledních pár let zažil pod kůži tak, že bez nich už nedokáže snad ani nalít čaj. V hlavě má ideální mix smyslu pro disciplínu a ulítlosti bohémů. Ospalec, vtipálek a srandista, zuřivý zastánce smysluplnosti jakéhokoliv projektu.

about Ondroid

Václav Novotný

Developer 2.0 Special Edition

Software Developer | Nenechte se zmást klidem zenové zahrady, který tohoto chlapíka obklopuje. Na developerské dráze nohu z plynu nesundavá, limity ve světě programových kódů už dávno přestal sledovat. Držte se, tahle jízda dříve než v cíli nekončí.

about Venca

Nikol Ježková

Programátorská kočka

Software Developer | Důkaz, že i do drobné tělesné schránky se vejde velký svět plný čarovných kódů, tajuplného šifrování, vědeckého bádání
i lásky ke koním a všemu živému. Vše úhledně zabalené do sympatické duše a schované pod vodopád kaštanových vlasů.

about Nikol

Daniel Sitek

Mistr všech kódů

UI Developer | Až z dalekých ostravských dolů jsme si nechali dovézt vybroušený developerský diamant, který svými ostrými hranami seká designy jako na běžícím pásu. Jeho dodací lhůty jsou kratší než pruměrna ostravska věta, kvalita jeho práce však odolá navěky.

about-dan

Gisby

Věrný maskot našeho týmu

Profesionální maskot | Seznamte se s nejchlupatějším členem našeho týmu. Gisby je věrný hlídač a milovník kvalitního spánku, který nepohrdne podrbáním za uchem či chutnou laskominou.
S Gisbym u nás nálada nikdy není pod psa.

about Gisby